O nas

Zobacz nasze realizacje! Zobacz nasze realizacje!


TEMAR Deweloper

 

Od 1996 roku zajmujemy się działalnością deweloperską, budując na własnych gruntach inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu.


Kładziemy duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów budowlanych oraz na wysoki standard budowanych mieszkań.

Misją TEMAR Deweloper  jest spełnianie indywidualnych potrzeb mieszkaniowych Klientów. Nasza wizja opiera się na potencjale ludzi, których łączy wspólna pasja do tworzenia pięknych o wysokiej klasie obiektów, wyróżniających się na rynku nieruchomości harmonijnym wkomponowaniem w architekturę i krajobraz. Dzięki ich pracy i stale rosnącej liczbie zadowolonych Klientów, jesteśmy jednym z największych wrocławskich deweloperów.


 

 


Najlepsze Lokalizacje

 

Dbamy o to, aby nasze inwestycje były położone w atrakcyjnych lokalizacjach, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Staramy się aby lokalizacja zapewniała mieszkańcom wszelkie udogodnienia w życiu codziennym.


Ważnym kryterium jakościowym jest dla nas interesująca architektura budynków ciekawa zarówno pod względem budowlanym jak i estetycznym, nowoczesna sprawdzona technologia, oraz wysoki standard gwarantujący funkcjonalność i najlepszą jakość wykorzystanych materiałów.

 

Zobacz nasze inwestycje zrealizowane
 

 
 
25 Lat Doświadczenia

Od 25 lat staramy się realizować potrzeby naszych Klientów, urzeczywistniać ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym mieszkaniu oraz dbać o kreowanie wartości architektonicznych.

Wyjątkowe Lokalizacje

Dbamy o to, aby nasze budynki były położone w atrakcyjnych lokalizacjach, w bliskości zieleni i terenów rekreacyjnych, ale jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury w centrum miasta.

Wysoki Standard

Obserwujemy i wprowadzamy nowe trendy panujące w budownictwie. Stosujemy w projektach sprawdzone, nowoczesne technologie. Innowacyjne rozwiązania łączymy z funkcjonalnością. Wykorzystujemy materiały o wysokiej jakości.

Wiarygodność

Jako lider w gronie rzetelnych deweloperów gwarantujemy swoim doświadczeniem sukces każdego nowego przedsięwzięcia. Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów, szacunek w branży i dobre relacje z partnerami są dla nas najważniejsze.Od 2012 r. jesteśmy członkiem PZFD.

Tworzymy wyjątkowe miejsca na mapie nieruchomości Wrocławia. W centrum naszych działań stawiamy realizacje potrzeb i marzeń naszych Klientów. W tym celu cały czas staramy się inwestować w rozwój naszej firmy. Gwarantujemy to poprzez ciągłą analizę rynku nieruchomości i kupowanie najbardziej atrakcyjnych terenów budowlanych, gdzie powstają wyjątkowe domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne a w nich apartamenty, mieszkania i lokale usługowe, z atrakcyjnie zagospodarowanym terenem.

Rozwiń