Ogrody Szymborskiej

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, łącznie 36 willi o powierzchniach od 136mdo 147m2.
Domy gotowe do odbioru
  • Gotowe nowe domy Wrocław Krzyki ul.W.Szymborskiej
  • Elastyczne płatności - Ogrody Szymborskiej we Wrocławiu Krzyki
  • Energooszczędne domy Wrocław Krzyki, Ogrody Szymborskiej
  • Nowe domy z ogrodami i tarasami Wrocław Krzyki Wojszyce
  • Smart Home, duże przeszklenia, pompa ciepła w Ogrodach Szymborskiej
Kompleks mieszkalny Ogrody Szymborskiej to optymalne połączenie nowoczesnej architektury i innowacyjnych technologii, zapewniających komfort, energooszczędność i ekologię w celu stworzenia idealnego miejsca do życia, w eleganckiej przestrzeni wrocławskich Wojszyc przy ul.Wisławy Szymborskiej. Zobacz PROMOCJE dla tej inwestycji
Atrakcyjna architektura budynków, wysokie przesuwne przeszklenia w salonach z wyjściem na taras i ogród, funkcjonalne Rozwiń

Atuty inwestycji

Ogród z tarasem i urządzoną zielenią, ogrodowy klimat osiedla
Każdy dom w inwestycji ma gotowy, urządzony ogród według indywidualnego projektu zieleni wraz z systemem automatycznego nawadniania, a taras jest wykończony płytą tarasową. Niezwykły ogrodowy klimat osiedla podkreślają drzewa, krzewy, ozdobne trawy i trawniki. Nowoczesna architektura i pełne zagospodarowanie infrastruktury osiedla w drogi, chodniki, oświetlenie, zieleń, światłowód zapewni mieszkańcom pełen komfort użytkowania.
Niskie koszty eksploatacyjne i rachunki za ogrzewanie domu i wody użytkowej zapewni ekologiczna pompa ciepła typu All in One. Jest to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska, znacząco zmniejsza zjawisko smogu. Domy są ogrzewane i chłodzone podłogowo w każdym pomieszczeniu, a sterowniki ogrzewania/chłodzenia dla każdej strefy są kompatybilne z systemem Smart Home i Alexa. Dodatkowo można skorzystać z przygotowania do montażu paneli fotowoltaicznych.
W salonach zaprojektowaliśmy duże drzwi tarasowe przesuwne z systemem HST, energooszczędne okna z pakietem trzyszybowym system VEKA ( od zewnątrz w kolorze antracytowym, od wewnątrz w kolorze białym). Każdy dom w inwestycji posiada rolety zewnętrzne we wszystkich oknach ( za wyjątkiem okien połaciowych) na wszystkich kondygnacjach z funkcją inteligentnego sterowania Smart Home.
Nasze domy w standardzie są wyposażone w schody żelbetowe na wszystkie kondygnacje, drzwi wejściowe antywłamaniowe RC2 z naświetleniem bocznym, bramę garażową segmentową z napędem elektrycznym sterowaną na pilota, balustrady balkonowe z wypełnieniem szklanym. Na elewacji daliśmy eleganckie i trwałe płyty HPL o wzorze drewna. Ogrodzenie panelowe. Internet: światłowód
P - promocje

Lokalizacja

Wrocław, Wojszyce ul. W. Szymborskiej

Wojszyce doskonałe

Wojszyce to doskonała lokalizacja dla inwestycji mieszkaniowej, daje dostęp zarówno do zielonych terenów na długie spacery i rowerowe wycieczki, jak i do szybko rozwijającej się  południowej części miasta ze szkołami, przedszkolami, wyszukanymi restauracjami, kawiarniami i lokalnymi sklepami. 
Dominuje tu zabudowa jednorodzinna, jednocześnie niedaleko stąd do centrum i atrakcji takich jak Aquapark czy galeria Wroclavia, oraz wyjazdu na autostradę A4.


 

W mieście wśród zieleni

Zieleń jest kluczowa dla naszego projektu w myśleniu o przestrzeni osiedla i podczas jej tworzenia. Stworzyliśmy dla niej osobny projekt, tak aby korzystnie wpływała na mieszkańców, poprawiała jakość powietrza i zachęcała do relaksu na tarasie.

Istotnymi atutami inwestycji są więc nowe nasadzenia drzew, krzewów, traw ozdobnych i trawników co nadaje osiedlu wyjątkowego ogrodowego klimatu. Każdy dom posiada taras i ogród z urządzoną zielenią.

 

Dokumenty do pobrania

Wykończenie pod klucz


W sprawie szczegółów dotyczących prac wykończeniowych oraz wyposażenia lokalu zachęcamy do zapoznania się z przykładami aranżacji wnętrz oraz kontaktu z pracowniami z którymi współpracujemy.
Poniżej zdjęcia z wykończonego segmentu wewnętrznego w inwestycji Ogrody Szymborskiej.