Racławicka Platinum

Wrocław, Grabiszynek ul. Racławicka / ul.Rusznikarska
Inwestycja mieszkaniowo-usługowa Racławicka Platinum to wyjątkowy projekt w doskonałej lokalizacji przy ul.Racławickiej na Grabiszynku - najbardziej pożądanym i zielonym osiedlu Wrocławia.  Odbiór mieszkań i lokali usługowych: sierpień 2024 r.
  • Racławicka Platinum Wrocław Grabiszynek TEMAR Deweloper
  • Racławicka Platinum Wrocław Grabiszynek tarasy, ogródki, Park Grabiszyński
  • Racławicka Platinum Wrocław Grabiszynek nowe mieszkania deweloperskie
  • Racławicka Platinum Wrocław Grabiszynek nowe mieszkania i lokale usługowe
  • Mieszkania od dewelopera Temar Racławicka Platinum
Racławicka Platinum - nowoczesna architektura nawiązująca do tradycji modernistycznych, budynek w standardzie premium z przemyślanymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jasna elewacja łącząca cegłę klinkierową i tynk silikonowy z dużymi oknami w kolorze grafitowym, dopełniają całości atrakcyjnego efektu.

Atuty inwestycji

Komfort
Zaprojektowana zieleń wokół budynku, tarasy wykończone płytą gresową, a trawa z rolki w ogródkach. W mieszkaniach dwupoziomowych prefabrykowane schody 
Bezpieczeństwo
Drzwi wejściowe antywłamaniowe kl. C
Rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym w mieszkaniach na parterze  
Videofon; Monitorowany garaż podziemny  
Ekooszczędność 
Energooszczędne okna trzyszybowe, nawiewniki okienne z systemem antysmogowym
Retencja wody opadowej, automatyczne podlewanie zieleni wspólnej
Jakość
Elewacja z elementami cegły klinkierowej
Oświetlenie i gniazdo elektryczne na balkonie,ogródku Zewnętrzny kran w ogródkach na parterze
Kameralna zabudowa z nowymi mieszkaniami o metrażach od 36m2 do 117 m2, zarówno jedno- jak i dwupoziomowymi, gdzie każde z nich posiada dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, dużego tarasu lub ogródka w parterze. Rozwiń
P - promocje

Lokalizacja

Wrocław, Grabiszynek ul. Racławicka / ul.Rusznikarska

Grabiszynek - wyjątkowo zielono

Dzięki lokalizacji na Grabiszynku - jednej z najbardziej atrakcyjnej, bo zielonej części miasta, zaledwie kilkuminutowy spacer będzie dzielić mieszkańców od rozległego Parku Grabiszyńskiego, rozciągającego się na powierzchni 48 ha. 

Ten zielony teren daje również wiele możliwości aktywnego wypoczynku, zaprasza do spędzania czasu na świeżym powietrzu, sprzyja relaksowi i spotkaniom.


 

Wygodna lokalizacja

Doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej: liczne sklepy, gastronomia, usługi, kilka placówek edukacyjnych, przychodnia i poradnie medyczne. Komunikacja autobusowa z 2 liniami dziennymi i 2 nocnymi oraz gęsta sieć tras rowerowych i spacerowych.

Usytuowanie osiedla na południu Wrocławia zapewnia także wygodny wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4, a także Bielan Wrocławskich - które stanowią bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe.

 

Dokumenty do pobrania

Lepsza jakość życia

Szczególną dbałość przykładamy do terenów zielonych wokół budynku , gdzie pojawią się atrakcyjnie skomponowane bogate nasadzenia drzew, krzewów i bylin. Na terenie inwestycji od strony ogródków działkowych utworzona zostanie zielona strefa relaksu z dużym drzewem ozdobnym - platanem - pośrodku. Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego gdzie przeróżnym drzewom rozstawionym przy ścieżkach towarzyszą polany i  krzewy, zachęca do aktywnego wypoczynku.  Indywidualny projekt wnętrz części wspólnych wraz z doborem materiałów wykończeniowych, pozwoli stworzyć nam coś nieszablonowego z myślą o zadowoleniu przyszłych mieszkańców.